Natrotech Bilgisayar | Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 2003 yılından bu yana hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik Bilgisayar ve Notebook teknik servisi hizmeti, Network (Kablolu ve Kablosuz internet ağı), Veri Kurtarma, Kamera ve Güvenlik Sistemleri kurulum hizmetleri vermektedir.

 

Bilgisayar Teknik Servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal ( Anakart, ekran kartı, monitör, hard diskin bozulması vb ) ya da yazılımsal ( işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb.) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada teknik servisimizde tamiri ya da yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi ( upgrade ) gibi işlemleri kapsamaktadır.

 

Güvenlik sektörünün öncü firmalarından olan Natrotech olarak CCTV Kamera Sistemlerinde dünyanın en gelişmiş güvenlik kamera çözümlerini üreten markaların güvenlik kameranlarının yetkili satıcısıdır.

 

Müşteri menmuniyeti ve kaliteye verdiğimiz değerden dolayı sadece kaliteli markalrın güvenlik kameralarının satışını yapmaktayız.

 

CCTV Kamera sistemleri hakkında ayrıntılı bilgiyi sitemizden erişebiliriz. Yada 0 312 481 31 00 nolu telefonlarımızı arayınız.

Haber Bülteni ve Kampanyalar

Haber bülteni ve güncel kampanyalarımız için mail bültenimize abone olabilirsiniz.